Šlykštūs plaukai nosyje

Posted on Updated on

Ansas Plonis

Moterys turėtų visas savo jėgas skirti tam, kad visi nukriošę diedai pasirūpintų, jog jų nosyse neliktų tų šlykščių žilų plaukų.
Niekas taip gerai neliuosuoja vidurių ir nesukelia vėmimo, kaip iš nosies kyšantys plaukų kuokštai. Šis vaizdas ypač šlykštus būna žiemą, kai tie plaukai kieme apšerkšnija, o įėjus į šiltą patalpą atitirpsta. Tuomet ant kiekvieno plaukelio kabo po mažytį rasos lašelį. Gerai, jei iš nosies kyšo tik vienas ilgas plaukas, o jei tų plaukų daugiau… Tai ir rasos lašų daugiau. O jei tas senis buvo seniai kirpykloje, tai toks pat vaizdas regimas ir ausyse, kuriose želia jau nebe kuokštai, o ištisi krūmynai tų šlykščių žilų plaukų. Veee…
Kvailos tos moterys, kurios visas savo jėgas atiduoda tam, kad pašalintų visus gyvaplaukius nuo savo kūnų. Ne tik iš pažastų, nuo kojų ir nuo kirkšnių, bet ir nuo rankų, nuo šlaunų ir antakių. Gal kam nors ir gražu plikos, lyg nusvilintos vištos, moteriškaitės, tik ne man. Aš už natūralumą.
Išskyrus senų diedų. Negana to, kad dažnas jų būna plaukuotas lyg beždžionžmogis, apžėlusiomis krūtinėmis ir nugaromis, tačiau nė vienas jų nepasirūpina pašalinti tų iš nosies styrančių žilų plaukų.
Verčiau visos moterys, kovojančios už lygybę su vyrais ir platesnes savo teises, susivienytų. Iš anksto numatyta naktį visos kartu čiuptų žiebtuvėlius ir prikištų jų liepsneles prie savo senų kuilių nosies plaukų. Seniai įrodyta, kad tai pati idealiausia depiliavimo priemonė. Gal šiek tiek ir skausminga, tačiau tie seni pirdylos galėtų šiek tiek ir pakentėti. Juk jų moterys ne tiek iškenčia, kad atliktų bikinio srities depiliaciją karštu vašku.
Nesupraskite manęs klaidingai, nesu aš tiek tolerantiškas, kad pasisakyčiau už visišką vyrų kūnų depiliavimą, ar už totalinį moteriškių plaukuotumą. Beplaukės vyrų kojos man tokios pat šlykščios, kaip ir apžėlusios damų blauzdos. Tačiau estetikos vardan ir diedai galėtų šiek tiek pasistengti. O jei jau patiems nepavyksta tų kuokštų iš nosių išsikarpyti, ką gi – teks čiupti žiebtuvėlius.
Vardan šio tikslo ir aš moteriškėms pagelbėčiau. Su kiaulėms svilinti skirta lietlempe.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s