Batai

Posted on Updated on

Kartą gyveno paprasti, patogūs, bet gražūs batai. Su jais kiekvieną rytą lygiai tuo pačiu keliu žingsniuodavo vienas vyras. Kartą vyras, kaip visada atsikėlė tą pačią valandą, apsimovė batus ir… nužingsniavo visai kitu keliu! Ten, kur pateko batai, buvo labai šviesu, grindys blizgėjo. Tarp kita ko, ten buvo labai daug kitų batų. Viena pora pasipūtusių aukštakulnių užmynė batams ant nosies galo! Batai susiraukė, bet skausmas, matyt, greitai praėjo.
Kai batai ėjo namo – lijo. Jie sušlapo ir suplyšo. Grįžęs namo, vyras padžiovė batus, bet kol jie džiūvo, namuose atsirado nauji – sportbačiai.
– Jis mus pamiršo! – liūdnai sušuko vienas batas.
Negana to, vieną dieną vyras batus nunešė į palėpę. Ten buvo tamsu, daug senų batų, pelių ir žiurkių. Naujokams buvo labai nejauku. Visi palėpės gyventojai smalsiai žiūrėjo į atvykėlius. Netrukus žiurkė Aligerė kreipėsi į naujokų porą:
– Tai ką, ir jūs jam atsibodote?
Ir nelaukdama atsakymo, pridūrė:
– Čia, palėpėje, visi tokie… Arba Jauatsibodėliai, arba Jausuplyšėliai… Todėl gyvenam čia draugiškai ir vieningai! Sveiki atvykę!
Batai apsidžiaugė, kad turės naujų draugų. Nusišypsojo savo nutįsusiais raišteliais ir pradėjo pasakoti savo batuotą gyvenimo istoriją.
Batų Tepalas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s